saxophone – copy
OPRAWA MUZYCZNA IMPREZ
ZESPOŁY COVEROWE I ZESPOŁY JAZZOWE NA KAŻDY EVENT
Shadow

Oprawa muzyczna imprez

Wybierz kategorię OPRAWA MUZYCZNA w menu i zapoznaj się z naszymi zespołami muzycznymi na każdy event (impreza firmowa, bankiet, konferencja, piknik, targi, etc).

Jeśli szukasz na swoją imprezę zespołu muzycznego na wysokim poziomie (bez disco polo), to niezależnie od formy imprezy nasze zespoły zapewnią udaną zabawę lub elegancki klimat muzyczny w tle. Wszystkie nasze zespoły coverowe i zespoły jazzowe, zapewniają oprawę muzyczną imprez na terenie całej Polski, jednak naszą bazą jest Kraków (woj. małopolskie).

Nasze zespoły muzyczne na imprezę, oferujemy w dwóch kategoriach:

1. Zespoły coverowe (wybierz zespół muzyczny na imprezę firmową, zespół muzyczny na event, bankiet czy konferencję)

2. Zespoły jazzowe (wybierz zespół jazzowy na bankiet z repertuarem smooth jazz, swing, bossa nova)

Główną specjalizacją ART4RENT agencja artystyczna Kraków, jest oprawa muzyczna imprez firmowych, bankietów, imprez miejskich, konferencji, targów oraz pikników fimowych.

W naszych szeregach znajdują się wyłącznie zawodowi muzycy, zespoły muzyczne (coverowe) i zespoły jazz band, z dużym doświadczeniem w eventach, imprezach firmowych i bankietach.

Zespoły muzyczne ART4RENT Kraków wykonują wyłącznie największe, znane przeboje muzyki rozrywkowej (dynamiczna muzyka do tańca lub klimatyczne covery, jako tło muzyczne bankietu).

Nasze zespoły nie grają disco-polo na eventach i imprezach firmowych, jednak potrafią bawić grupy gości o różnych preferencjach muzycznych.

W razie potrzeby, zapewniamy profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie oraz podesty estradowe lub scenę na każdą imprezę.

Zespoły muzyczne ART4RENT z Krakowa, grają na wszelkich imprezach: eventy firmowe, bankiety, konferencje, imprezy integracyjne, pikniki firmowe, dni miasta, a także imprezy okolicznościowe.

Wybierając na event, profesjonalny zespół muzyczny, z naszego kolektywu krakowskich zespołów coverowych i jazzowych, dostajesz gwarancję, że muzyka będzie prezentowana wyłącznie na żywo i dodatkowo zespół muzyczny poprowadzi profesjonalnie i z klasą kazdą imprezę firmową lub inny event.

Od 2006 roku prowadzimy impresariat muzyczny w Krakowie, a oprawa muzyczna imprez jest nie tylko naszym zawodem, ale tez pasją.
Nasze zespoły muzyczne (zespoły coverowe i jazzowe), a także technika estradowa wraz z obsługą,  pozostają w gotowości aby profesjonalnie obsłużyć Państwa imprezę.

Wybierz dobry zespół muzyczny na dowolną imprezę.

Zapraszamy do ART4RENT Kraków!


* Firma ART4RENT AGENCJA ARTYSTYCZNA uzyskała Subwencję Finansową. Podmiotem udzielającym wsparcia jest Polski Fundusz Rozwoju.