Microphone. Vintage silver microphone isolated on white backgrou - copy - copy - copy
Wybierz dobrego konferansjera na Twoją imprezę
KONFERANSJERZY
Shadow

Konferansjerzy - formularz zapytania o usługę konferansjerską

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać propozycję dostępnych konferansjerów, wg wskazanych parametrów imprezy.

Konferansjerzy Kraków

Właściwy konferansjer na event, imprezę firmową, piknik, bankiet, koncert czy konferencję, to połowa sukcesu każdego wydarzenia. Impreza prowadzona z klasą i z humorem, przez doświadczonego konferansjera, zapewnia organizatorom spokój, a uczestnikom imprezy poczucie profesjonalizmu w przygotowaniu eventu.

Od 2006 roku wypracowaliśmy relacje z wieloma konferansjerami (dziennikarze i aktorzy), zarówno znanymi masowo z telewizji i radia, jak i mniej komercyjnymi, ale równie skutecznymi i przygotowanymi konferansjerami (nie tylko z Krakowa).

Konferansjerzy współpracujący z ART4RENT Kraków, to wyłącznie doświadczeni aktorzy i dziennikarze.
Każdy pracujący z nami konferansjer z przyjemnością i swobodą poprowadzi Państwa imprezę firmową, event, konferencję, bankiet, imprezę integracyjną, targi, koncert, etc.
Poza pracą w charakterze konferansjera nasi aktorzy realizują się w teatrach, filmach i serialach telewizyjnych, kabaretach rozgłośniach radiowych oraz reklamach.

Konferansjerzy ART4RENT to uśmiechnięci, dynamiczni i pewni wodzireje Państwa imprezy.

Na pytanie „ile trzeba zapacić za konferansjera na imprezę” nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Prawda jest taka, że możliwe jest dobranie właściwego konferansjera przy każdym budżecie. Oczywiste jest jednak, że znani konferansjerzy, pracują na wyższych budżetach, jednak  swoim nazwiskiem i osobowością dodają prestiżu każdej imprezie. Z drugiej strony często nie ma potrzeby angazować konferansjera VIP, gdyż relatywnie tani konferansjer niekomercyjny, wykona zadanie z analogicznym zaangazowaniem.

W celu otrzymania propozycji i wyceny konferansjerów / konferansjerek, wypełnij powyższy formularz zapytania.

ART4RENT – konfransjerzy na każdą imprezę nie tylko w Krakowie!


* Firma ART4RENT AGENCJA ARTYSTYCZNA uzyskała Subwencję Finansową. Podmiotem udzielającym wsparcia jest Polski Fundusz Rozwoju.