ATRAKCJE

ŻYWE STOŁY BODYPAINTING / AKROBATYKA /TANIEC & INNE

ATRAKCJE NA IMPREZY

Shadow
Slider

Wybierz kategorię „atrakcje” w menu (w prawym górnym rogu) i zapoznaj się z propozycjami w zakresie atrakcje na eventy.

Proponujemy jedynie sprawdzone atrakcje na imprezę. Nasze atrakcje wykonywane są na najwyższym poziomie jakościowym.
Atrakcje dodatkowe świadczone są przez artystów o wysokiej kulturze osobistej, co ma duże znaczenie ze względu na bezpośredni kontakt uczestnika imprezy z prowadzącym każdą z atrakcji.
Jeśli wybrali już Państwo zespół muzyczny i konferansjera, warto dobrać jeszcze atrakcje dodatkowe i oprawa artystyczna eventu będzie już kompleksowo dopięta.
Nie proponujemy setek atrakcji, a jedynie te atrakcje na imprezy, których jesteśmy pewni – artystów których znamy i szanujemy od lat.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi atrakcjami na eventy!

Firma ART4RENT AGENCJA ARTYSTYCZNA uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość", którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
Firma otrzymała grant w wysokości: 9000 PLN